Tektaş Kentsel Dönüşüm

KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ

Evinizi, İşyerinizi, Binanızı Beraber Yenileyelim...

Tektaş Hizmet Başvuru Formu

Kentsel Dönüşüm Uzmanı Tektaş Kentsel Dönüşüm

Kentsel Dönüşümün İLK ADIMI…

Kentsel Dönüşüm Kanundan yararlanarak Eski, Depreme Dayanıksız Evinizi, İşyerinizi veya Herçeşit Binanızı yenilemek veya depreme karşı binanızı güçlendirmek için Bakanlık Yetkili Kuruluşu TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM’ e Başvuruda bulunmanız Yeterlidir. Uzmanlarımızın Binanız için hazırlayacağı Deprem Risk Raporunun Onayı ile binanız Kentsel Dönüşüm kapsamına girer böylece eski, deprem riskli, hasarlı, ekonomik ömrünü tamamlamış binanız Kentsel Dönüşüm kapsamında kendi insiyatif ve talebiniz doğrultusunda; Başka Yerleşim Bölgelerine Kaydırılma Korkusu Yaşamadan şuan evinizin, işyerinizin bulunduğu alanda yenileyebilirsiniz. Deprem Risk Raporu için binanızdan BİR kişinin tapusu ile uzman ekip, ekipman ve uluslararası tecrübeye sahip Bakanlık Yetkili Kuruluşu TEKTAŞ Kentsel Dönüşüm’ e başvuruda bulunması yeterlidir.

Kentsel dönüşüm kapsamına girmiş veya girmesi planlanan binanız için kanun kapsamında yapılan işlemlerin, alınmış kararların denetlenmesi; var ise binanız için hazırlanmış Deprem Risk Raporunun kontrol edilmesi, konu hakkında detaylı bir çalışma hazırlanması için Tektaş Kentsel Dönüşüm olarak Siz Hak Sahiplerine Hizmet veriyoruz.

12 Adımda Kentsel Dönüşüm İle Evinizi, İş Yerinizi, Binanızı Beraber Yenileyelim

TEKTAŞ Kentsel Dönüşüm olarak Evinizi, İşyerinizi, Kentsel Dönüşüm Alanındaki Tüm Binalarınızı Kentsel Dönüşüm Kanunu kapsamında Yenileme sürecini Sizlere 12 Adımda Kentsel Dönüşüm Videosu ve bilgilendirme yazılarımız ile özetledik. 12 Basit Adımda; her çeşit ve amaçla kullanılan deprem riskli, ekonomik ömrünü tamamlamış, eski, hasarlı binalarınızı Tektaş Kentsel Dönüşüm Sistemi ile Beraber Yenileyelim. Tüm bu süreçte Tektaş Kentsel Dönüşüm Uzmanları Yanınızda.

Tektaş İmar Affı Hizmetleri

TEKTAŞ ruhsatsız, kaçak, iskansız, kat irtifakı olmayan eviniz işyerinizi İmar Affı kapsamından yararlanması için Uzman Kadrosu ile size hizmet vermektedir. İmar Affı ve İmar Barışı hakkında detaylı bilgi almak ve İmar affından yararlanmak için TEKTAŞ ‘ a başvuruda bulunmanız yeterlidir. Uzmanlarımız en kısa sürede binanızda gerekli çalışmaları yapıp Yapı Kayıt Belgenizi oluşturup; İmar Barışı resmi sürecini tamamlar. Talep etmeniz halinde eski depreme dayanıksız binanızı mevcut imar durumuna göre yeniden inşaatını yapıp size teslim eder. Tüm detaylar ve bilgi için bizi arayınız.

İmar affı nedir?

Tektaş İmar Affı Uzmanı Hakan ÇATALKAYA Bloomberg İmar Affı Programı

Belediye ve hazine arazisi üzerindeki binalar imar affından yararlanabilir mi?

Tektaş Kentsel Dönüşüm ve İmar Affı Hizmetlerimiz

Tektaş Kentsel Dönüşüm Bilgilendirme Videoları

İletişim Bilgilerimiz

İstanbul Kentsel Dönüşüm Ofisi

Gayrettepe Mh. Necati Alburuz Sk. No: 18/3 34349 Beşiktaş, İstanbul info@tektaskentseldonusum.com


4449835
Kentsel Dönüşüm El Kitabı

Kentsel Dönüşüm El Kitabını e-katalog formatında inceleyebilirsiniz

Tektas kentseldonusumelkitabi
Kentsel Dönüşüm El Kitabı
Kentsel Dönüşüm Broşürü

Tektaş Kentsel Dönüşüm Broşürünü e-katalog formatında inceleyebilirsiniz

Tektaş Kentsel Dönüşüm Hizmetleri
Kentsel Dönüşüm Broşürü
Sosyal Paylaşım Sayfalarımız


Tektaş Mühendislik
Tektaş group
Tektaş Kentsel Dönüşüm
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
alo 181