Skip to content

12 Adımda İmar Barışı

12 Adımda İmar Barışı ile eviniz, işyeriniz, binanız için Nasıl İmar Barışından yararlanacağınızı aşağıdaki çizelgede size adım adım anlattık. Tüm İmar Barışı hizmetleri için Tektaş İmar Barışını arayıp Uzmanlarımızdan yardım ve bilgi alabilirsiniz. Uzman kadromuz ile İmar Barışı kapsamında Tüm Hizmetleri TEK ELDEN SİZE SUNUYORUZ.

İmar barışından yararlanmak isteyen hak sahipleri; projesiz, iskansız, kaçak, ruhsatsız, imara aykırı ev, işyeri ve binaları için BİZE başvuruda bulunmaları yeterlidir. Uzmanlarımızın başvurunuz ile gayrimenkulünüz için tüm çalışmaları yapıp; Dosyanızı hazırlayarak binanız için İmar Barışı Yapı Kayıt Belgesi başvurusunu yapar. Uzmanlarımız tarafından hesaplanan Yapı Kayıt Belgesi Bedeli’nin ilgili idareye ödenmesi ile Yapı Kayıt Belgeniz çıkarılır.

12 Adımda İmar Barışı

Tektaş 12 Adımda İmar Barışı Hizmeti

İmar barışı kapsamında tüm süreçte uzmanlarımız detaylı bir şekilde başvurunuzu yapıp; yapı kayıt belgenizi çıkarır. Talep etmeniz halinde gerekli resmi belgeleri hazırlayarak Tapudan kat mülkiyet tapunuzu çıkarıyoruz. Tüm detaylar için hemen bizi arayın uzmanlarımız size yardımcı olsun.