Riskli Yapı Tespiti

Riskli Yapı Tespiti

Binanızı Kentsel Dönüşme sokmak veya Bilgi Amaçlı  Riskli Yapı Tespitini yaptırıp Riskli Yapı Tespit Raporunu almak için Bakanlık Yetkili Kuruluşu TEKTAŞ Kentsel Dönüşüm’ e başvuruda bulunmanız yeterlidir. Başvurunuz ile Uzmanlarımız binanızda tüm teknik incelemeleri yaparak Binanız için Riskli Yapı Tespit Raporunu hazırlayıp yapılan tüm çalışmalar ve Rapor Sonucu hakkında size detaylı bilgi verir.

Hazırlamış olduğumuz Riskli Yapı Tespit Raporunda binanız SON DEPREM YÖNETMELİĞİNE GÖRE DEPREME DAYANIKSIZ (Riskli) ÇIKAR İSE Depreme karşı Binanızın Güçlendirilebilir veya Kentsel Dönüşüm kapsamında binanız yeniden inşaa edilebilir. Her İki durum için de TEKTAŞ Kentsel Dönüşüm Uzmanları size detaylı bilgilendirme yapar. Talebiniz ile  Uzmanlarımız Binanızın Güçlendirilmesi veya Kentsel Dönüşüm kapsamında Yeniden İnşaası için Tüm Devlet Teşviklerini,  Kredileri sizin adınıza çıkarıp, güçlendirme veya yeni bina projelerini çizip gerekli Ruhsatları alıp binanızın Güçlendirme İnşaatı veya Yeniden İnşaatını yapıp Binanızı size teslim eder. Tüm Detayları ve süreci TEKTAŞ Kentsel Dönüşüm Uzman Kadrosu sizin adınıza yürütür.

Hazırlamış olduğumuz Riskli Yapı Tespiti Soncunda BİNANIZ DEPREME DAYANIKLI çıkar ise tarafımızca hazırlanan Riskli Yapı Tespit Raporunu TÜM RESMİ KURUM, KURULUŞ, BAKANLIKLAR, BELEDİYELER’ de KULLANABİLİRSİNİZ.

Detaylı Bilgi için HEMEN BİZİ ARAYIN, UZMANLARIMIZ İLE GÖRÜŞÜN SİZE HER KONUDA YARDIMCI OLALIM.