Skip to content

Deprem Testi Fiyatları

TEKTAŞ olarak Uzman Kadromuz ve En uygun Deprem Testi Fiyatları ile Binanıza bilgi amaçlı, kentsel dönüşüm, bina güçlendirme,  veya Tüm Resmi Kurumlarda, Tüm Bakanlıklarda İl, İlçe Müdürlüklerinde, Tüm Belediyelerde geçerli İşyeri Açma Çalışma Ruhsatı veya benzeri amaçlarda kullanılmak üzere binanızın Deprem Testini yapıp Deprem Dayanıklılık Raporunu hazırlıyoruz.

Talep ettiğiniz Rapor “ Deprem Dayanıklılık Raporu, Bina Sağlamlık Raporu, Deprem Analizi, Riskli Yapı Tespit Raporu, Deprem Testi Raporu, Deprem Raporu, Deprem Testi, Deprem Dayanıklılık Testi Raporu, … vs” İSMİ ne olursa olsun Her çeşit ve Amaçla Kullanılan tüm binaların mevcut durumunun depremde, depremsiz veya özel koşullardaki durumunun tespitini ilgili yönetmeliklere uygun olarak yapıp tüm bu raporlar tarafımızca Talep Ettiğiniz Şekilde ve Amaca Yönelik ister Bilgi amaçlı isterse Resmi Kurum, Kuruluşlara uygun olarak TEKTAŞ Uzman Ekibi tarafından detaylı bir şekilde hazırlanmakta ve binada yapılan teknik çalışmalar , rapor içeriği hakkında size detaylı bilgi verilmektedir. En uygun deprem testi fiyatları için bizi arayın.

İSTANBUL MERKEZ OLMAK ÜZERE TÜM MARMARA BÖLGESİ VE TÜRKİYE’ NİN HER YERİNDE BU KONUDA UZMANLIĞI VE KURUMSALLIĞI TESCİL EDİLMİŞ EN UYGUN DEPREM TESTİ FİYATLARI İLE BAKANLIK YETKİLİ KURULUŞU TEKTAŞ UZMAN KADROSU SİZE HİZMET VERİYORUZ.

BİLGİ; KENTSEL DÖNÜŞÜM;  ÇALIŞMA, OTURMA, İŞLETME RUHSATI ; BİNA GÜÇLENDİRME; DAHA ÖNCE HAZIRLANMIŞ RAPORLARIN KONTROLÜ VE DİĞER TÜM AMAÇ VE İHTİYAÇLARINIZA YÖNELİK RAPOR ALMAK İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIP UZMANLARIMIZDAN DERPEM TESTİ FİYATLARI VE TÜM DETAYLAR HAKKINDA BİLGİ ALIN. TEKTAŞ TÜM UZMAN EKİBİ İLE SİZİN YANINIZDA.

Deprem Testi Fiyatları ve Rapor Çeşitlerimiz

BİLGİ AMAÇLI RAPOR : Binanın Mevcut Durumunun tespiti yapılarak Rapor Hazırlanmakta ve Rapor için yapılan tüm teknik tespitler ile Rapor Sonucu hakkında başvuru sahibine Detaylı bilgi verilmektedir. Bu Rapor sadece Başvuru sahibine Teslim Edilir; Başvuru sahibinin talebi dışında HİÇBİR RESMİ KURUMA Rapor İLETİLMEMEKTEDİR. Bu Rapor Türünde Amaç Binanın Mevcut Durumunu Ortaya koyup bina Deprem Riskli çıkar ise bina için gerekli önlemleri kendi belirlediğiniz koşul ve zamanda almaktır. Yine Başvuru Sahibinin Talebi ile BİLGİ AMAÇLI HAZIRLANDIĞIMIZ RAPORU; Bina Güçlendirme, Kentsel Dönüşüm veya başka amaçla kullanılmak üzere Resmi Rapor Formatına çevirip tüm Resmi Süreç tarafımızdan yürütülmektedir. En Uygun deprem testi fiyatları için bizi arayın.

KENTSEL DÖNÜŞÜM AMAÇLI RAPOR: Kentsel Dönüşüm Kanunu kapsamında binanızın Riskli Yapı Tespiti Uzmanlarımızca yapılıp Binanız için Riskli Yapı Tespit Raporu hazırlanıp tüm Onay ve Resmi süreç tarafımızca yürütülmektedir. Hak sahibi talebi ile Kentsel Dönüşüm kapsamda bina güçlendirmesi veya yeni bina yapımı; bina güçlendirme projesi veya yeni bina projesinin hazırlanması; teşvikli bina güçlendirme kredisi veya yeni bina inşaatı için kentsel dönüşüm kredilerinin çıkarılması; bina güçlendirmesinin yapılması veya yeni bina inşaatı uzman ekibimizce yapılmakta ve binanız hak sahiplerine teslim edilmektedir.

ÇALIŞMA, OTURMA, İŞLETME vs RUHSATI AMAÇLI RAPOR:Resmi kurum ve kuruluşlara Çalışma , Oturma veya İşlet Ruhsatı almak veya bilgi amaçlı binanın Mevcut Durumunu öğrenmek için yapılan başvuru ile uzmanlarımız binada gerekli tüm teknik tespitler yapılıp; başvuru sahibine Rapor Teslim edilmektedir. Hazırlamış olduğumuz Rapor Tüm Resmi Kurumlarda, Tüm Bakanlıklarda İl, İlçe Müdürlüklerinde, Tüm Belediyelerde geçerli Çok Amaçlı Kullanılabilir. Deprem testi fiyatları için hemen arayıp uzmanlarımız ile görüşün.

BİNA GÜÇLENDİRME AMAÇLI RAPOR:Binanın Mevcut Durumunu öğrenip depreme Karşı gerekli önlemleri almak isteyen Hak Sahipleri veya Resmi Kurumların başvuru ile binada gerekli tüm teknik tespitler yapılıp Deprem Raporu tarafımızca hazırlanmakta yapılan tüm teknik çalışmalar ile Rapor Sonucu hakkında başvuru sahibine Detaylı bilgi verilmektedir. Bina Deprem Riskli çıkar ise başvuru sahibinin talebi ile bina için Bina Güçlendirme Projesi ve Bina Güçlendirme Maliyeti çıkarılıp yine hak sahibinin talebi ile Devlet Teşvikli Uzun Vadeli Bina Güçlendirme Kredileri tarafımızdan çıkarılarak Bina Güçlendirmesi de uzman ekibimizce yapılarak binanızın teslimi yapılır.

DAHA ÖNCE HAZIRLANMIŞ RAPORLARIN KONTROLÜ:Mevcut Binanız için daha alınmış Resmi veya Bilgi amaçlı Hazırlanmış Raporun Kontrol edilerek eksiklerin tespit edilmesi için TEKTAŞ’ a başvuruda bulunduğunuzda Uzmanlarımız Mevcut Raporu incelemekte, binanın yerinde gerekli tüm teknik tespitleri yapmaktadır. Tüm yapılan çalışmalar neticesinde Mevcut Rapor ve binanın Mevcut Durumunu Detaylı bir şekilde ortaya koyacak şekilde Bina Deprem Raporu hazırlanmakta ve tüm yapılan çalışmalar detaylı bir şekilde başvuru sahibine anlatılarak Rapor teslimi yapılmaktadır. Rapor Denetleme; Kentsel Dönüşüm için hazırlanmış Raporlar, bilgi amaçlı eski deprem yönetmeliğine göre alınmış kapsam olarak güven vermeyen Raporlar ile özel ve resmi tüm konular için yapılabilmektedir.

ÖZEL YAPI VE KONULAR İÇİN RAPOR:Bina türü yapıların dışında her türlü amaç için kullanılan yapısal ve / veya yapısal olmayan her türlü taşıyıcı sistem, bina, yapı vs için uzman ekibimiz ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun olarak ihtiyacınıza yönelik gerekli tüm teknik incelemeleri yaparak Raporu hazırlayıp sizi tüm yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirir. En avantajlı deprem testi fiyatları için bizi arayın.