Tektaş Kentsel Dönüşüm

Yapı Kayıt Belgesi Düzeltme

İmar Barışı kapsamında yapmış olduğunuz yanlış beyanınızı ve almış olduğunuz yapı kayıt belgenizi düzeltiyoruz. Uzmanlarımız yapmış olduğunuz yanlış beyanınızı düzeltmek için imar affından yararlanmak istediğiniz binanızda tüm inceleme ve tespitleri yapıp; sonrasında sizin adınıza çevre ve şehircilik bakanlığından gerekli düzeltmeleri yaparak yapı kayıt belgenizi düzeltip doğru yapı kayıt belgesi almanızı sağlar. Sonrasında uzmanlarımız binanızın projelerini çizer, harita mühendislerimiz zemin tespit tutanağını hazırladıktan sonra İskanlı Tapularınızın çıkarılması için Tapuda gerekli tüm işlemleri yaparak İskanlı Tapularınızı çıkarır. İmar Affı kapsamından doğru bir şekilde yararlanmanız için TEKTAŞ Uzman ekibi ile her zaman sizin yanınızda.

TEKTAŞ İMAR AFFI BİLGİLENDİRME VİDEOLARI

Yapı kayıt belgesi nedir?

İmar affı nedir?

Yapı kayıt belgesi bedeli nedir? Yapı kayıt bedeli nasıl hesaplanır?

Tektaş İmar Affı Uzmanı Hakan ÇATALKAYA Bloomberg İmar Affı Programı

İmar Barışı Düzeltme

İmar Barışı kapsamında yanlış başvurunuz neticesinde almış olduğunuz Yapı Kayıt Belgenizi düzeltiyoruz. İmar Barışı Düzeltmesi için uzmanlarımız yapmış olduğunuz yanlış beyanın tespiti ile gerekli inceleme ve çalışmalardan sonra doğru İmar Affı başvurunuzu yapıp ; doğru yapı kayıt belgenizi sizin adınıza çıkardıktan sonra talebiniz doğrultusunda iskanlı tapularınızı ilgili tapu müdürlüğünden çıkarır. Yanlış beyanınızdan dolayı İmar Affı hakkınızın kaybolmaması için TEKTAŞ İmar Affını arayarak Yapı Kayıt Belgesi Düzeltme & İmar Barışı Düzeltme & İmar Affı Düzeltme konularında Uzmanlarımızdan bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Tektaş Uzmanları eşliğinde doğru İmar Affı beyanı ile iskanlı tapularınızı alın.

Yapı Kayıt Bedeli İadesi

İmar Barışı kanunu kapsamında yapılan değişiklik ile büyük alana sahip Alışveriş Merkezleri, Oteller, Hastaneler, Fabrikalar, İmalathaneler ve benzeri yapılar tüm bina alanı üzerinden Yapı Kayıt Bedeli ödemesine gerek kalmadan binada yapılan aykırılık ve eklentilerin niteliğine göre Yapı Kayıt Bedeli ödemektedir. Bu konularda Tektaş İmar Affı uzamnlarına başvuruda bulunarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İmar Affı kanunundaki değişiklik öncesi Alışveriş Merkezleri, Oteller, Hastaneler, Fabrikalar, İmalathaneler ve benzeri yapıların İmar Affından yararlanma amacı ile TÜM ALAN üzerinden ödeme yapmış hak sahipleri TEKTAŞ’ a başvuruda bulunamları halinde FAZLAYA DAİR ÖDEMİŞ OLDUKLARI YAPI KAYIT BEDELLERİNİ Çevre ve şehricilik bakanlığından İADE ALIYORUZ. Diğer binalar için hak sahiplerinin Yanlış İmar Affı Beyanı sonucu fazla ödemiş oldukları Yapı Kayıt Bedellerini de iade alıyoruz. Tüm detaylar için TEKTAŞ’ ı arayabilir Uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Tektaş İmar Affı Uzmanı Hakan ÇATALKAYA Sektörel Bakış Programı

Boğaziçi İmar Affı Detaylı Harita

Tektaş İmar Affı Uzmanı Hakan ÇATALKAYA

Boğaziçi İmar Affı - HABERTÜRK

Tektaş Kentsel Dönüşüm ve İmar Affı Hizmetlerimiz

Tektaş Kentsel Dönüşüm Bilgilendirme Videoları

İletişim Bilgilerimiz

İstanbul Kentsel Dönüşüm Ofisi

Gayrettepe Mh. Necati Alburuz Sk. No: 18/3 34349 Beşiktaş, İstanbul info@tektaskentseldonusum.com


4449835
Kentsel Dönüşüm El Kitabı

Kentsel Dönüşüm El Kitabını e-katalog formatında inceleyebilirsiniz

Tektas kentseldonusumelkitabi
Kentsel Dönüşüm El Kitabı
Kentsel Dönüşüm Broşürü

Tektaş Kentsel Dönüşüm Broşürünü e-katalog formatında inceleyebilirsiniz

Tektaş Kentsel Dönüşüm Hizmetleri
Kentsel Dönüşüm Broşürü
Sosyal Paylaşım Sayfalarımız


Tektaş Mühendislik
Tektaş group
Tektaş Kentsel Dönüşüm
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
alo 181