Kentsel Dönüşüm El Kitabı

KİTAPTA; kentsel dönüşüm nedir?, kentsel dönüşüm süreci nasıl işliyor? , kentsel dönüşüm kredisi nasıl alınır?, kira yardımı nedir?, kiracıların hakları nedir?, evim kentsel dönüşüme girdi ne yapmalıyım? 1/3 içinde kalan maliklerin hakları nedir? Bina ortak karar protokolü nedir? 2/3 çoğunluk ne gibi kararlar alabilir? Riskli alandaki    evim ne olacak? Rezerv alan nedir?, riskli yapı nasıl ilan edilir? Devletin kentsel dönüşüm teşvikleri nelerdir?….. gibi Kentsel dönüşüm hakkında en çok merak edilen soruların cevaplarını bulacaksınız. Kentsel dönüşüm eğitimi, danışmanlığı, hizmeti almak için Tektaş Kentsel Dönüşüm’ e başvuruda bulunabilirsiniz uzmanlarımız  size her konuda yardımcı olacaktır.


Tektaş Kentsel Dönüşüm olarak binlerce binada yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu tecrübemizi SİZİN için KENTSEL DÖNÜŞÜM EL KİTABI’nda topladık.

Kitap; ücretsiz E- Kitap olup  www.kentseldonusumelkitabi.com  web sayfamızdan BİLGİSAYARINIZA ÜCRETSİZ İNDİREBİLİR, istediğiniz zaman ve yerde okuyabilirsiniz.