Skip to content

İmar Barışı Tapu Çıkarma

İmar Barışı kapsamında binanız için almış olduğunuz Yapı Kayıt Belgesi ile Uzmanlarımız binanızı yerinde tespitini yapıp binanızın projelerini çizer, harita mühendislerimiz binanızın zemin tespit tutanağını hazırlayıp ilgili Kadastro Müdürlüğünden onayını aldıktan sonra Tapuda gerekli tüm işlemleri yaparak Kat Mülkiyetli  Tapularınız Uzmanlarımızca çıkarılır.

Uzmanlarımızın yapacağı inceleme neticesinde İmar Barışı için yapmış olduğunuz başvuruda herhangi bir yanlışlık tespit edilirse ise öncelikle Yapı Kayıt Belgeniz Düzeltilip sonrasında da yukarıda anlatıldığı şekilde kat mülkiyet tapularınızı çıkarırız.

Tektaş İmar Barışı Tapu Çıkarma Hizmeti 

Talep etmeniz halinde binanızın Bilgi Amaçlı Deprem Testini yapıp; Deprem Raporu hazırlayıp sizi binanızın Deprem Dayanımı hakkında bilgilendiriyoruz. Binanız deprem riskli çıkması halinde ise Teşvikli Bina Güçlendirme Kredinizi çıkarıp binanızın Deprem Karşı Güçlendirmesini yapıp; GAYRİMENKULÜNÜZÜ Deprem Dayanıklı Kat Mülkiyet Tapulu hale getiriyoruz.

Belediye ve Hazine Arazileri üzerindeki binalarınız için tüm teknik inceleme ve çalışmaları yapıp Bakanlığa gerekli başvuruda bulunarak ilgili arazilerin size satışını sağlayıp; binanız için gerekli tüm çalışmaları yaparak Kat Mülkiyetli Tapularınızı çıkarıyoruz. İmar Barışı Tapu hizmeti için hemen bizi arayınız.

Konut Yapıları, İşyerleri, Kooperatifler, Oteller, Sağlık Yapıları, Eğitim yapıları ile Tüm Ticari ve/veya Ticari olmayan yapıların İmar Barışı için TEKTAŞ Uzman ekibi her zaman sizin yanınızda.