Skip to content

Müteahhitlik Hizmeti

Tektaş Kentsel Dönüşüm Müteahhitlik Hizmeti

Eski, Depreme Dayanıksız, Ekonomik Ömrünü tamamlamış Evinizi, İşyerinizi, Binanızı, Sitenizi Kentsel Dönüşüm Kapsamında Yenilemek istiyorsunuz ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız; Sektörün Lider kuruluşu TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM; Uzman Ekibi ile sizin yanınızda.

Kentsel Dönüşüm Sistemi ve Müteahhitlik

Kentsel Dönüşüm kanunun sağlamış olduğu Kredi ve Kira yardımı olanakları ile Harç ve Vergi avantajlarından yararlanarak binanızı, sitenizi yenilemek istediğinizde önünüze yapılması gereken birçok iş çıkıyor. Bu işlerin tamamını apartman, site yönetimi olarak sizin yerinize TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM olarak biz organize ediyor ve sürekli SİZİ bilgilendiriyoruz.  TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM SİSTEMİ; İSTANBUL İL SINIRLARINI KAPSAMAKTADIR.

EVİNİZ, İŞYERİNİZ; TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM tarafından güvenle istediğiniz gibi yenilenirken siz kendi işiniz, HAYATINIZ ve sorumluluklarınız ile ilgilenebilirsiniz.

Kentsel Dönüşüm Sistemi ve Müteahhitlik Süreci:

 1. TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM SİSTEMİ ve MÜTEAHHİTLİK Uzmanları Tektaş Kentsel Dönüşüm Sistemi ve süresi hakkında sizi bilgilendiriyor.
 2. Kentsel Dönüşüm avantajlarından (kredi, teşvikler) yararlanabilmeniz için Binanızda gerekli teknik çalışmaları yapıp Binanızın Deprem Risk Raporunu hazırlıyoruz. Raporunuzun onayını alınması ile binanız Kentsel Dönüşüm kapsamına giriyor.
 3. Bina Mülk sahipleri için Kentsel Dönüşüm Kredisi veya Kentsel Dönüşüm Kira yardımını çıkarıyoruz.
 4. Binadaki Mevcut Kiracılar için Taşınma Yardımı ve Kentsel Dönüşüm Kredilerini çıkarıyoruz.
 5. Çözüm Ortağımız Emlakçılar aracılığı ile size Yeni Binanız tamamlanana kadar Kiralık veya Satılık daire bulmanızda yardımcı oluyoruz.
 6. Binanız kat karşılığına uygun değil ise binadaki hak sahipleri için Devlet Teşvikli Kentsel Dönüşüm Kredisini çıkarıp Taahhüt veya Yarı Kat Karşılığı ile yeni binanızı inşaa ediyoruz.
 7. Yeni binanız için Tüm projeleri hazırlıyor ve Belediyesinden İnşaat Ruhsatını alıyoruz.
 8. Eski binanızı Güvenli bir şekilde yıkımını sağlıyoruz.
 9. Yeni Binanız Projesine, İlgili Yönetmeliklere, Teknik Şartnamesine göre İnşaatını Güvenle yapıyoruz.
 10. İnşaatını tamamladığımız binadaki Hak sahiplerinin Tapularını teslim ediyoruz.
 11. Binanızın Bitirilip, Belediyeden İSKAN alana kadar Uzman Ekiplerimiz ve Çözüm Ortaklarımız ile SİZİN YANINIZDAYIZ.