Kentsel Dönüşüm Alanı Oluşturma

Kentsel Dönüşüm Alanları

6306 sayılı Kentsel Dönüşüm Kanunu kapsamında birçok eski, ekonomik ömrünü tamamlamış, depreme dayanıksız binanın bulunduğu alanların, büyük projelerin Kentsel Dönüşüm Alanına Dönüştürülmesi,  İmar Plan Tadilatlarının yapılması için TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM Uzman Kadrosu ile size hizmet vermektedir.

Kentsel Dönüşüm Alanları Oluşturma

Tüm Türkiye’ de büyük çaplı projeler, siteler hatta mahalle ölçeğinde alanların 6306 Kentsel Dönüşüm Kanunu kapsamında KENTSEL DÖNÜŞÜM RİSKLİ ALAN (KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANI) oluşturulması için HİZMET veriyoruz. Gerek özel şirketlere, yatırımcılara gerekse Kamu Kurum ve Belediyelere KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANI oluşturulması İMAR PLAN TADİLATI konularında TEK ELDEN HİZMET ve DANIŞMANLIK veriyoruz.

TEKTAŞ olarak KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANI OLMUŞ Bölgedeki Hak Sahiplerine Danışmanlık Hizmeti veriyoruz. Riskli Alan ( Kentsel Dönüşüm Alanı) Kapsamındaki PROJELERİNİZİN Finans İhtiyacı için Devlet Teşvikli Düşük Faizli Uzun Vadeli KENTSEL DÖNÜŞÜM KREDİSİ’ ni  En Uygun, En Hızlı şekilde ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ Anlaşmalı BANKALARDAN Sağlıyoruz.