Tektaş Kentsel Dönüşüm

Deprem Analizi

Evinize, işyerinize bilgi amaçlı veya resmi kurumlara vermek üzere Deprem Analizi yaptırıp Deprem Raporu almak için Bakanlık Yetkili Kuruluşu TEKTAŞ Uzman Kadrosu ile SİZİN Yanınızda. Deprem Analizini yapıp hazırladığımız Deprem Dayanıklılık Raporunu; İşyeriniz, Eviniz, Apartmanınız, Siteniz,  Poliklinik, Hastaneler, Sağlık Ocakları, Tüm Eğitim Yapıları, Okullar, Yurt, Üniversiteler, Sağlık Yapıları, Kurslar, Bakımevleri, Her Çeşit Üretim Tesisleri, Fabrikalar, Tüm Kamu Binaları, Spor Salonları, Eski Eser Tarihi Eser Binalar, Her Çeşit Amaçla kullanılan binaların Tüm Belediyelerde, Tüm Resmi Kurumlarda, Tüm Bakanlıklarda İl, İlçe Müdürlüklerinde geçerli Bilgi Amaçlı veya İşyeri Açma Çalışma Ruhsatı, Binada Oturulabilir İzni için kullanabilirsiniz.

Binanızın Deprem Analizi yapılıp Deprem Dayanıklılık Raporu hazırlandıktan sonra Uzmanlarımız yapılan tüm çalışmalar hakkında size detaylı bilgi verir. BİNANIZ DEPREME DAYANIKLI ise tarafımızca hazırlanan Deprem Dayanıklılık Raporu TÜM RESMİ KURUM, KURULUŞ, BAKANLIKLAR, BELEDİYELER’ de KULLANABİLİRSİNİZ.

Deprem Analizi yaptığımız Binanız SON DEPREM YÖNETMELİĞİNE GÖRE DEPREME DAYANIKSIZ ÇIKAR İSE Uzmanlarımız konu hakkında size detaylı bilgi verip; alınması gereken önlemler konusunda SİZİLERİ BİLGİLENDİRİR. Bu aşamda Depreme karşı Binanızın Güçlendirilebilir veya Kentsel Dönüşüm kapsamında binanız yeniden inşaa edilebilir; Talebiniz ile  Uzmanlarımız Binanızın Güçlendirilmesi veya Kentsel Dönüşüm kapsamında Yeniden İnşaası için Tüm Devlet Teşviklerini,  Kredilerini sizin adınıza çıkarıp, güçlendirme veya yeni bina projelerini çizip gerekli Ruhsatları alıp binanızın Güçlendime İnşaatı veya Yeniden İnşaatını yapıp Binanızı size teslim eder. Tüm Detayları ve süreci TEKTAŞ Kentsel Dönüşüm Uzman Kadrosu sizin adınıza yürütür. Detaylı Bilgi almak için HEMEN BİZİ ARAYIP UZMANLARIMIZ İLE GÖRÜŞEBİLİRSİNİZ SİZE HER KONUDA YARDIMCI OLALIM.

 

DEPREM ANALİZİ İÇİN BİNANIZDA YAPILAN ÇALIŞMALAR

1. Binanızın mevcut projesine göre yerinde kontrolü

2. Binanıza ait proje yok ise binanızın Rölevesinin çizilmesi

3. Bina taşıyıcı kolon ve Betonarme Perdelerinden Karot ile beton numune alınması ve alınmış beton numunelerin YETKİLİ YAPI LABORATUVARLARDA basınç dayanımlarının belirlenmesi

4. Betonarme kolon, perde, kirişlerde röntgen ile donatı tespitinin yapılması

5. Binanın oturduğu alan için Zemin Taşıma Depremsellik Değerlerinin belirlenmesi

6. Elde edilen veriler ile Binanızın Bilgisayarda 3 Boyutlu Similasyonunun Yapılarak Şiddetli Deprem Etkisindeki Deprem Dayanımının Belirlenmesi

7. Tüm yapılan çalışmalar sonucu Binanıza ait Deprem Dayanıklılık Raporunun hazırlanması

8. Binanızın durumu hakkında size bilgi verilerek Raporun tarafınıza teslimi.

Tektaş Kentsel Dönüşüm Uzmanı Hakan ÇATALKAYA TRTHABER Satır Başı Programı

Deprem Testi Nasıl Yapılır ve Deprem Dayanıklılık Raporu Nasıl Alınır?

Tektaş Kentsel Dönüşüm ve İmar Barışı Hizmetlerimiz

Tektaş Kentsel Dönüşüm Bilgilendirme Videoları

İletişim Bilgilerimiz

İstanbul Kentsel Dönüşüm Ofisi

Gayrettepe Mh. Necati Alburuz Sk. No: 18/3 34349 Beşiktaş, İstanbul info@tektaskentseldonusum.com


4449835
Kentsel Dönüşüm El Kitabı

Kentsel Dönüşüm El Kitabını e-katalog formatında inceleyebilirsiniz

Tektas kentseldonusumelkitabi
Kentsel Dönüşüm El Kitabı
Kentsel Dönüşüm Broşürü

Tektaş Kentsel Dönüşüm Broşürünü e-katalog formatında inceleyebilirsiniz

Tektaş Kentsel Dönüşüm Hizmetleri
Kentsel Dönüşüm Broşürü
Sosyal Paylaşım Sayfalarımız


Tektaş Mühendislik
Tektaş group
Tektaş Kentsel Dönüşüm
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
alo 181