Tektaş Kentsel Dönüşüm

Bina Sağlamlık Raporu

Binanıza bilgi amaçlı veya resmi kurumlara vermek üzere Deprem Testi yaptırıp Bina Sağlamlık Raporu almak için Bakanlık Yetkili Kuruluşu TEKTAŞ’ a bavurmanız yeterli Uzmanlarımızın binanız için hazırlayacağı Bina Sağlamlık Raporunu; İşyeriniz, Eviniz, Apartmanınız, Kooperatifiniz, Siteniz,  Poliklinik, Hastaneler, Sağlık Ocakları, Tüm Eğitim Yapıları, Okullar, Yurt, Üniversiteler, Sağlık Yapıları, Kurslar, Bakımevleri, Her Çeşit Üretim Tesisleri, Fabrikalar, Tüm Kamu Binaları, Spor Salonları, Eski Eser Tarihi Eser Binalar, Her Çeşit Amaçla kullanılan binaların Tüm Resmi Kurumlarda, Tüm Bakanlıklarda İl, İlçe Müdürlüklerinde, Tüm Belediyelerde geçerli Bilgi Amaçlı veya İşyeri Açma Çalışma Ruhsatı, Binada Oturulabilir İzni için kullanabilirsiniz.

Binanızın Deprem Testi yapılıp Bina Sağlamlık Raporu hazırlandıktan sonra Uzmanlarımız yapılan tüm çalışmalar hakkında size detaylı bilgi verir. BİNANIZ DEPREME DAYANIKLI ise tarafımızca hazırlanan Bina Sağlamlık Raporunu TÜM RESMİ KURUM, KURULUŞ, BAKANLIKLAR, BELEDİYELER’ de KULLANABİLİRSİNİZ. 

Deprem Testini yapıp Bina Sağlamlık Raporunu hazılradığımız Binanız DEPREME DAYANIKSIZ ÇIKAR İSE Binanızın Güçlendirilebilir veya Kentsel Dönüşüm kapsamında binanız yeniden inşaa edilebilir. Her İki durum için de TEKTAŞ Uzmanları size detaylı bilgi verir. Bu aşamadan sonra Talebiniz ile  Uzmanlarımız Binanızın Güçlendirilmesi veya Kentsel Dönüşüm kapsamında Yeniden İnşaası için Tüm Devlet Teşviklerini,  Kredilerini sizin adınıza çıkarıp, güçlendirme veya yeni bina projelerini çizip gerekli Ruhsatları alıp binanızın Güçlendime İnşaatı veya Yeniden İnşaatını yapıp Binanızı size teslim eder. Tüm Detayları ve süreci TEKTAŞ Kentsel Dönüşüm Uzman Kadrosu sizin adınıza yürütür. Detaylı Bilgi için HEMEN BİZİ ARAYIN, UZMANLARIMIZ İLE GÖRÜŞÜN SİZE HER KONUDA YARDIMCI OLALIM.

BİNA SAĞLAMLIK RAPORU ALMAK İÇİN...

RAPOR ÇEŞİTLERİ VE DEPREM TESTİ FİYATLARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN…

TÜM KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME VİDEOLARINI İZELEMEK İÇİN…

BİNA GÜÇLENDİRME HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN…

Tektaş Kentsel Dönüşüm Uzmanı Hakan ÇATALKAYA TRTHABER Satır Başı Programı

Deprem Testi Nasıl Yapılır ve Deprem Dayanıklılık Raporu Nasıl Alınır?

Tektaş Kentsel Dönüşüm ve İmar Barışı Hizmetlerimiz

Tektaş Kentsel Dönüşüm Bilgilendirme Videoları

İletişim Bilgilerimiz

İstanbul Kentsel Dönüşüm Ofisi

Gayrettepe Mh. Necati Alburuz Sk. No: 18/3 34349 Beşiktaş, İstanbul info@tektaskentseldonusum.com


4449835
Kentsel Dönüşüm El Kitabı

Kentsel Dönüşüm El Kitabını e-katalog formatında inceleyebilirsiniz

Tektas kentseldonusumelkitabi
Kentsel Dönüşüm El Kitabı
Kentsel Dönüşüm Broşürü

Tektaş Kentsel Dönüşüm Broşürünü e-katalog formatında inceleyebilirsiniz

Tektaş Kentsel Dönüşüm Hizmetleri
Kentsel Dönüşüm Broşürü
Sosyal Paylaşım Sayfalarımız


Tektaş Mühendislik
Tektaş group
Tektaş Kentsel Dönüşüm
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
alo 181