Skip to content

Kooperatif İmar Affı

Kooperatif İmar Affı Hizmetleri

Türkiye’ de vatandaşların konut, işyeri ihtiyacını karşılamak amacı ile kurum, kuruluşlar ve vatandaşlar tarafından kurulmuş birçok Konut & İşyeri Yapı Kooperatifi vardır. Bu yapı kooperatiflerinin günümüzdeki en önemli sorunları; kooperatif binalarının ilgili imara, yönetmeliğe, projesine aykırılıkları nedeni ile İskan ve Kat Mülkiyet Tapusu alamamalarıdır. Kooperatiflerin KAT MÜLKİYET TAPUSU olmadığından hak sahipleri evlerini, işyerlerini Kredili Alım Satım yapamadığı gibi değerinin altında satmaktadır. Kooperatif imar affı hizmetleri için hemen bizi arayın uzmanlarımız her konuda size yardımcı olsun.

Tektaş ile Kooperatif İmar Affı Hizmetleri

TEKTAŞ İMAR AFFI olarak Uzman Kadromuz ile Kooperatiflerin TÜM İmar, Ruhsat ve Tapu Problemlerini çözüme kavuşturup; kooperatifteki tüm üyelerin kat mülkiyet tapularını çıkarıyoruz. Böylece hak sahipleri kat mülkiyetli ev ve işyerlerini değerinde ve kredili olarak satabilme imkanına sahip olacaklar. Kooperatif imar affı hizmetleri için hemen bizi arayın.

Bugüne kadar BİRÇOK Kooperatifin İMAR & RUHSAT & TAPU Problemlerini KALICI OLARAK ÇÖZÜME KAVUŞTURDUK; ARAYIN Sizin Kooperatifinizin de Problemlerini Çözelim.