İmar Barışı Broşürü

İmar Barışı Broşürü

Sizin için hazırladığımız Tektaş İmar Barışı Broşüründe imar barışı hakkında merak ettiğiniz konuları bulacaksınız.  E-broşür olarak hazırlanmış bu çalışmayı ücretsiz olarak okuyup inceleyebilirsiniz.


Tektaş İmar Barışı Broşüründe;  İmar barışı nedir? ; Tektaş kentsel dönüşüm ve imar barışı hizmetleri ; Hazine ve belediye arazisi üzerindeki binalar imar barışından nasıl yararlanır ? ;  İmar barışından nasıl yararlanırım ? ; İmar barışı başvurusu nasıl yapılır? İmar barışı başvuruları ne zaman bitecek ? ; İmar barışına hangi binalar girer ? ;  Kimler imar barışından yararlanır ? ; İmar barışının yararları nelerdir ? ; Yapı kayıt belgesi nedir ? ; Yapı kayıt belgesi bedeli nedir ? ; Yapı kayıt belgesi bedeli nasıl hesaplanır ?  gibi konulara değinmekte ve en çok karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerilerini bulacaksınız.

Tektaş; İmar Barışı kapsamındaki tüm konularda uzmanlarımız size hizmet vermektedir.

 

Tektaş İmar Barışı Hizmetlerimiz

 

 • İSTANBUL Merkez olmak üzere Tüm Marmara Bölgesinde; Uzman Ekibimiz ile Eviniz, İşyeriniz, Binalarınız için İMAR BARIŞI Hizmeti veriyoruz.

 • Bizi Arayın Uzman Ekibimizi hemen size gönderelim. Eviniz, işyeriniz, binanız için İmar Barışı başvurunuzu alalım; binanızda gerekli tüm ölçümleri yapıp; Sizi En Kısa Zamanda İmar Barışından yararlandıralım. 

 • Arsa Tapulu, Kat İrtifaklı, İskansız; Evinizin, İşyerinizin, Binanızın Kat Mülkiyetli Tapularını çıkarıyoruz.

 • Eviniz, İşyeriniz, Binanız için T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Onaylı Yapı Kayıt Belgesini Çıkarıp Sizi İmar Barışından Yararlandırıyoruz.

 • Eviniz, İşyeriniz, Binanızda; Projesine, İmarına Aykırı Durumları İmar Barışı ile RESMİLEŞTİRİYORUZ.

 • İmar Barışından Yararlanacak Binanız İçin Deprem Dayanıklılık Raporu hazırlıyoruz. Binanız Depreme Dayanıklı Değil ise Devlet Teşvikli Güçlendirme Kredisi ile Binanızın Depreme Karşı Güçlendirmesini Yapıyoruz. İmar Barışı ile Binanıza İskanlı alıp; Depreme Karşı da Güvenli hale getiriyoruz.

 • KOOPERATİF’ inizin İmar ve Ruhsat Problemlerini Çözüyor, İskanlı Tapularını Çıkarıyoruz. Talep Etmeniz Halinde Kooperatifinizi FES Edip Apartman Yönetimine Geçmenizi Sağlıyoruz.

 • HAZİNE veya BELEDİYE Arazileri üzerindeki Binalarınızı İmar Barışından yararlandırıp; Tektaş İmar Barışı Uzmanlığı ile bu Arsaların Size Satışını Sağlıyoruz.

 • YIKIM KARARI Çıkmış, Resmi Tutanak Hazırlanmış Eviniz, İşyeriniz, Binanızın YIKIM KARARINI İptal Ediyoruz.

 • Eviniz, İşyeriniz, Binanız için açılmış DAVALARIN İptalini Sağlıyoruz.

 • Eviniz, İşyeriniz, Binanız için Belediye ve Devlet tarafından verilmiş İdari PARA CEZALARI’ nın İptalini Sağlıyoruz.

 • Yurtdışındaki Hak Sahiplerinin; Türkiye’ ye Gelmesine Gerek Kalmadan Ev, İşyeri, Binalarını İmar Barışından Yararlandırıyoruz.

BİLGİLENDİRME VİDEOLARIMIZ
BİLGİLENDİRME BROŞÜRLERİMİZ

Biz sizi arayalım...

uzmanlarımız merak ettikleriniz ve hizmetlerimiz hakkında sizi bilgilendirsin

Daha fazla bilgi için...

UZMANLARIMIZ İLE DİREKT GÖRÜŞEREK DAHA DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

Faaliyet Alanlarımız

tektas-slider-renkli-1

Kentsel Dönüşüm

tektas-slider-renkli-2

Deprem Testi ve Raporu

tektas-slider-renkli-3

Bina Güçlendirme

tektas-slider-renkli-4

İmar Barışı

tektas-slider-renkli-6

Proje Müşavirlik

Gelişmelerden haberdar olun...

Kentsel Dönüşüm, İmar Barışı, Son Depremler, İmar Mevzuatındaki Yenilikler, Bina Deprem Testi, Deprem Raporu, Bina Güçlendirme ve diğer Tüm konular hakkında Güncel ve Detaylı bilgi için YOUTUBE, FACEBOOK, TWITTER’ dan bize üye olun hiç bir gelişmeyi kaçırmayın…

Daima en iyisi için çalışıyoruz...