Tektaş Kentsel Dönüşüm

Tektaş İmar Affı Hizmetleri ve İmar Affı Başvurusu

İmar Affı Kanunu kapsamında ruhsatsız, projesine ve imara uygun olmayan, iskansız, kaçak ev, işyerlerinizin İmar Affından yararlanması için TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM’ e başvuruda bulunmanız yeterlidir. Uzmanlarımız ev, işyeriniz ve binanız için gerekli çalışmaları yapıp; gerekli başvuruları sizin adınıza yürütüp İmar Affı sürecinizi en doğru, en hızlı şekilde sonuçlandıracaktır.

Belediye ve Hazine Arazileri üzerindeki binaların hak sahipleri TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM ile anlaşma yapmaları halinde TEKTAŞ bu binaları İmar Affından yararlandırıp; sonrasında eski depreme dayanıksız binanızı kentsel dönüşüm kapsamında mevcut imara uygun, depreme dayanıklı, iskanlı olarak yeni bina inşaatını yapıp hak sahiplerine iskanlı tapularını veriyoruz. Tüm bu süreçte TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM SİZİNLE.

TEKTAŞ İMAR AFFI BİLGİLENDİRME VİDEOLARI

Tektaş kentsel dönüşüm ve imar affı hizmetleri

Belediye ve hazine arazisi üzerindeki binalar imar affından yararlanabilir mi?

İmar affı nedir?

İmar affından kimler yararlanır? Hangi binalar imar affına girer?

 

İmar Affı Başvurusu

İmar affından yararlanmak için aşağıdaki imar affı başvuru dilekçesini doldurup tarafımıza iletmeniz veya hizmet talep formunu doldurmanız yeterlidir. Uzmanlarımız her konuda size yardımcı olacaktır.

İmar Affı Başvuru Dilekçesini İNDİRİN

İmar Affından 31.12.2017 tarihinden önce tüm kaçak, ruhsatsız, imara ve projesine aykırı, projesiz yapılmış ev, işyeri niteliğindeki tüm binalar girmektedir. Eviniz, işyeriniz, binanızın iskanı (kat mülkiyeti) olup sonradan ilaveler yapılmış ise bu kısımlar için de İmar Affı başvurusunda bulunarak İmar Affı Kanunu kapsamından yararlanabilirsiniz.

İmar Affı Yasasının amacı kaçak, projesiz, ruhsatsız, iskansız; ev, işyeri, bina sahipleri ile devlet arasındaki hukuki problemleri, mülkiyet sorunlarını ortadan kaldırmaktır. Türkiye’ de 25 milyon bağımsız bölümün 15 milyon bağımsız bölümünün iskansız, imara aykırı, ruhsat açısından problemli olduğunu düşündüğümüzde Devlet ile Vatandaş arasında yıllardır süren sorunların İmar Affı Kanunu ile kalıcı çözüme kavuşmaktadır. İmar Affından yararlanarak kaçak, iskansız, projesine uygun olmayan ev, işyeriniz için hakkınızda açılmış Tüm Kamu Davaları düşecek, idari para cezaları iptal edilecektir. Buna ek olarak imar affı sonrası gerekli koşulları sağladığınız takdirde binanız için kat mülkiyeti de kurabileceksiniz. İmar Affından yararlanan tüm ev, işyeri, binalar Belediye ve Kurumlardan Elektrik, Su, Doğalgaz gibi hizmetlerden resmi olarak yararlanma hakkına sahiptir.

Belediye ve Hazine arazileri üzerindeki ev, işyeri, bina, gecekondu sahipleri TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM ile anlaşma sağlayıp TEKTAŞ’ a resmi başvuru yapmaları halinde İmar Affından yararlandırarak; ev, işyeri, binalarının bulunduğu Belediye ve Hazineye ait arsalarının satışını sağlıyoruz. Ayrıca hak sahiplerinin talebi ile Kentsel Dönüşüm kapsamında eski binalarının yerine imara uygun, depreme dayanıklı, iskanlı, yeni bina inşaatlarını yapıp; hak sahiplerine yeni ev ve işyerlerini teslim ediyoruz.     

TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM olarak tüm süreçte Teknik Personelimiz ile Sizin Yanınızdayız.

Hakan ÇATALKAYA

Kentsel Dönüşüm ve İmar Affı Uzmanı

TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM

 

 


4449835

Tektaş Kentsel Dönüşüm ve İmar Affı Hizmetlerimiz

Tektaş Kentsel Dönüşüm Bilgilendirme Videoları

İletişim Bilgilerimiz

İstanbul Kentsel Dönüşüm Ofisi

Gayrettepe Mh. Necati Alburuz Sk. No: 18/3 34349 Beşiktaş, İstanbul info@tektaskentseldonusum.com


4449835
Kentsel Dönüşüm El Kitabı

Kentsel Dönüşüm El Kitabını e-katalog formatında inceleyebilirsiniz

Tektas kentseldonusumelkitabi
Kentsel Dönüşüm El Kitabı
Kentsel Dönüşüm Broşürü

Tektaş Kentsel Dönüşüm Broşürünü e-katalog formatında inceleyebilirsiniz

Tektaş Kentsel Dönüşüm Hizmetleri
Kentsel Dönüşüm Broşürü
Sosyal Paylaşım Sayfalarımız


Tektaş Mühendislik
Tektaş group
Tektaş Kentsel Dönüşüm
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
alo 181