Tektaş İmar Affı Hizmetleri

Tektaş İmar Affı Hizmetleri ve İmar Affı Başvurusu

İmar Affı Kanunu kapsamında ruhsatsız, projesine ve imara uygun olmayan, iskanlı & iskansız, ev, işyerleriniz, kooperatifinizin İmar Affından yararlanması için TEKTAŞ İMAR AFFI’ na başvuruda bulunmanız yeterlidir. Uzmanlarımız ev, işyeriniz ve binanız için gerekli çalışmaları yapıp; gerekli başvuruları sizin adınıza yürütüp İmar Affı sürecinizi en doğru, en hızlı şekilde sonuçlandıracaktır.

Belediye ve Hazine Arazileri üzerindeki binaların hak sahipleri TEKTAŞ İMAR AFFI’ na başvuruda bulunmaları ile uzmanlarımız Hazine ve Belediye Arazileri üzerindeki binalarınızda İmar Affı Hizmetleri için tüm incelemeleri ve teknik çalışmaları yapıp sizin adınıza Bakanlığa gerekli başvuruda bulunarak Binalarınızın İmar affı kapsamına girmesini sağlar sonrasında İmar Affına giren binalarınızın üzerinde bulunduğu Hazine veya Belediye’ ye ait arsaların size satışını sağlar. Bu aşamadan sonra hak sahiplerinin talebi ile TEKTAŞ bu binaları İmar Affından yararlandırıp; sonrasında eski depreme dayanıksız binanızı kentsel dönüşüm kapsamında mevcut imara uygun, depreme dayanıklı, iskanlı olarak yeni bina inşaatını yapıp hak sahiplerine iskanlı tapularını veriyoruz. Tüm bu süreçte TEKTAŞ İMAR AFFI HİZMETLERİ SİZİNLE.

Kooperatiflerin en önemli problemi imara, yönetmeliğe, projesine aykırılıkları nedeni ile iskanlarının olmaması ve hak sahiplerinin evlerini, işyerlerini Kredili Alım Satım yapamamakta ve/veya gayrimenkullerini değerinin altında satmaktadırlar. TEKTAŞ İMAR AFFI olarak Uzman Kadromuz ile Kooperatiflerin TÜM İmar, Ruhsat ve Tapu Problemlerini çözüme kavuşturup; kooperatifin iskan tapularını çıkarıp; hak sahiplerinin talebi ile Kooperatifi Fesh ederek Bina Yönetimine geçmelerini sağlıyoruz. Böylece hak sahipleri iskanlı ev ve işyerlerine kavuşup; değerinde ve kredili alım satım imkanına kavuşmuş olurlar.

Tektaş İmar Affı Hizmetleri

TEKTAŞ İmar Affı olarak Uzman ve Deneyimli kadromuz ile aşağıdaki tüm hizmetleri size vermekteyiz.

.İSTANBUL Merkez olmak üzere Tüm Marmara Bölgesinde; Uzman Ekibimiz ile Eviniz, İşyeriniz, Binalarınız için İMAR AFFI Hizmeti veriyoruz.

.Bizi Arayın Uzman Ekibimizi hemen size gönderelim. Eviniz, işyeriniz, binanız için İmar Affı başvurunuzu alalım; binanızda gerekli tüm ölçümleri

yapıp; Sizi En Kısa Zamanda İmar Affından yararlandıralım. 444 9 835 / 0530 115 39 80

.Arsa Tapulu, Kat İrtifaklı, İskansız; Evinizin, İşyerinizin, Binanızın İSKANLI TAPULARINI (Kat Mülkiyetini) çıkarıyoruz.

.Eviniz, İşyeriniz, Binanız için T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Onaylı Yapı Kayıt Belgesini Çıkarıp Sizi İmar Affından Yararlandırıyoruz.

.Eviniz, İşyeriniz, Binanızda; Projesine, İmarına Aykırı Durumları İmar Affı  Hizmetleri ile RESMİLEŞTİRİYORUZ.

.TÜM İMAR AFFI Hizmetleri için Tek Adresiniz TEKTAŞ İmar Affı.

.İmar Affından Yararlanacak Binanız İçin Deprem Dayanıklılık Raporu hazırlıyoruz. Binanız Depreme Dayanıklı Değil ise Devlet Teşvikli Güçlendirme Kredisi ile Binanızın Depreme Karşı Güçlendirmesini Yapıyoruz. İmar Affı ile Binanıza İskanlı alıp; Depreme Karşı da Güvenli hale getiriyoruz.

.İmar Affı Hakkında En Çok Merak Ettiğiniz Soruların Cevaplarını Sizin için hazırladığımız İmar Affı bilgi videolarında bulacaksınız. İmar Affı Bilgi Videolarını Ücretsiz olarak web sayfamız izleyebilirsiniz.

.KOOPERATİF’ inizin İmar ve Ruhsat Problemlerini Çözüyor, İskanlı Tapularını Çıkarıyoruz. Talep Etmeniz Halinde Kooperatifinizi FES Edip Apartman Yönetimine Geçmenizi Sağlıyoruz.

.HAZİNE veya BELEDİYE Arazileri üzerindeki Binalarınızı İmar Affından yararlandırıp; Tektaş İmar Affı Uzmanlığı ile bu Arsaların Size Satışını Sağlıyoruz.

.YIKIM KARARI Çıkmış, Resmi Tutanak Hazırlanmış Eviniz, İşyeriniz, Binanızın YIKIM KARARINI İptal Ediyoruz.

.Eviniz, İşyeriniz, Binanız için açılmış DAVALARIN İptalini Sağlıyoruz.

.Eviniz, İşyeriniz, Binanız için Belediye ve Devlet tarafından verilmiş İdari PARA CEZALARI’ nın İptalini Sağlıyoruz.

.Yurtdışındaki Hak Sahiplerinin; Türkiye’ ye Gelmesine Gerek Kalmadan Ev, İşyeri, Binalarını İmar Affından Yararlandırıyoruz.

.TEKTAŞ İmar Affı Uzmanlığı ile Eviniz, İşyeriniz, Binanız için İmar Affından Yararlanıp; Çocuklarınıza Tüm Ruhsat, İmar ve Hukuksal Problemleri Çözülmüş Daha Değerli Mülkler Bırakın.

İmar Affı Başvurusu

İmar affı hizmetlerinden yararlanmak için aşağıdaki imar affı başvuru dilekçesini doldurup tarafımıza iletmeniz veya hizmet talep formunu doldurmanız yeterlidir. Uzmanlarımız her konuda size yardımcı olacaktır.

İmar Affı Başvuru Dilekçesini İNDİRİN

İmar Affından 31.12.2017 tarihinden önce tüm kaçak, ruhsatsız, imara ve projesine aykırı, projesiz yapılmış ev, işyeri niteliğindeki tüm binalar girmektedir. Eviniz, işyeriniz, binanızın iskanı (kat mülkiyeti) olup sonradan ilaveler yapılmış ise bu kısımlar için de İmar Affı başvurusunda bulunarak İmar Affı Kanunu kapsamından yararlanabilirsiniz.

İmar Affı Yasasının amacı kaçak, projesiz, ruhsatsız, iskansız; ev, işyeri, bina sahipleri ile devlet arasındaki hukuki problemleri, mülkiyet sorunlarını ortadan kaldırmaktır. Türkiye’ de 25 milyon bağımsız bölümün 15 milyon bağımsız bölümünün iskansız, imara aykırı, ruhsat açısından problemli olduğunu düşündüğümüzde Devlet ile Vatandaş arasında yıllardır süren sorunların İmar Affı Kanunu ile kalıcı çözüme kavuşmaktadır. İmar Affı hizmetlerinden yararlanarak kaçak, iskansız, projesine uygun olmayan ev, işyeriniz için hakkınızda açılmış Tüm Kamu Davaları düşecek, idari para cezaları iptal edilecektir. Buna ek olarak imar affı sonrası gerekli koşulları sağladığınız takdirde binanız için kat mülkiyeti de kurabileceksiniz. İmar Affından yararlanan tüm ev, işyeri, binalar Belediye ve Kurumlardan Elektrik, Su, Doğalgaz gibi hizmetlerden resmi olarak yararlanma hakkına sahiptir.

Belediye ve Hazine arazileri üzerindeki ev, işyeri, bina, gecekondu sahipleri TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM ile anlaşma sağlayıp TEKTAŞ’ a resmi başvuru yapmaları halinde İmar Affı hizmetlerinden yararlandırarak; ev, işyeri, binalarının bulunduğu Belediye ve Hazineye ait arsalarının satışını sağlıyoruz. Ayrıca hak sahiplerinin talebi ile Kentsel Dönüşüm kapsamında eski binalarının yerine imara uygun, depreme dayanıklı, iskanlı, yeni bina inşaatlarını yapıp; hak sahiplerine yeni ev ve işyerlerini teslim ediyoruz.

TEKTAŞ İMAR AFFI olarak tüm süreçte Teknik Personelimiz ile Sizin Yanınızdayız.